Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Logo RAAB Computer
Menu

Změna cen internetových tarifů od 1.11.2022

Vážení zákazníci,

 

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1.11.2022 navyšujeme cenu našich levnějších tarifů o 60 Kč (viz přiložený ceník). Důvodem je extrémní nárůst cen elektřiny (máme 193 odběrných míst s technologiemi), skokové zvýšení cen hardwaru, pohonných hmot, mzdová inflace a zvýšení ostatních provozních nákladů.

 

Uvědomujeme si, že se zdražovaní na domácnosti a společnosti teď „hrne“, ale jen takto dokážeme i nadále poskytovat kvalitní služby (rychlý servis, symetrická rychlost, neustálé investice do zkvalitňování a rozšiřování sítě).

 

Vážíme si vzájemné spolupráce, proto od 1.11. do 14.12.2022 k internetové televizi aktivujeme bezplatně tyto služby:

  • Zpětné přehrávání až 7 dní + nahrávky 50 hodin
  • Balíček Sport s 12 kanály (Nova Sport 1,2, FightBox, Fast & Fun Box, Eurosport 1,2, arena Sport 1, Sport 5, auto moto sport, Golf Channel)
  • Balíček Filmový s 6 kanály (Cinemax, Cinemax 2, FilmBox, CS Film, Film Europe, Film Europe + HD)

 

Děkujeme za pochopení.

 

V Bystřici pod Hostýnem 30.9.2022

 

Časté otázky

 

Když mám předplacený internet, bude mi účtován rozdíl?
Pokud máte internetové připojení předplaceno (max. je možné na 12 měsíců), NEbude Vám účtován rozdíl. Cena tarifu Vám bude automaticky navýšena až od prvního měsíce po skončení předplacení
Jak zjistím jaký mám tarif a kolik platím?
A) Informace o tarifu a měsíční ceně jsou uvedeny ve smlouvě (o pokytování přístupu k síti internet, popř. v dodatcích této smlouvy) uzavřenou při zřízení internetového připojení
B) Přes zákaznický účet ucet.raab.cz máte přehled o využívaných službách, provedených platbách, dokumentech (smlouvách). Zadáte variabilní symbol a přidělené heslo.
C) Poradíme Vám po telefonu 777 777 419 nebo přes email uctarna@raab.cz
Úhrada internetu po navýšení
Při úhradě internetu na prodejně Vás na změnu ceny upozorníme. Při úhradě převodem (jednorázově, trvalým příkazem) prosím dbejte prosím na přesné zadání částky a přiděleného variabilního symbolu (při nesrovnalostech Vám bude platba automaticky vrácena).

 

 

Více informací na 777 777 419, přes email uctarna@raab.cz nebo na prodejně RAAB Computer

Hledat na webu