Internet bez omezeníV této sekci si můžete stáhnout několik užitečných freeware programů (zdarma šířitelné programy), které jsou dnes základním standardem pro bezpečné prohlížení intenetu a pro práci na PC.Teamviewer
stáhnout

Teamviewer - vzdálený přístup a podpora přes internet

TeamViewer umožňuje připojení k jakémukoli počítači nebo serveru na světě v několika sekundách. Umožňuje vzdálené ovládání počítače vašeho partnera způsobem, který není odlišný od fyzické přítomnosti přímo u počítače. 
Adobe reader
stáhnout

Adobe Acrobat Reader

Adobe Reader (dříve Acrobat Reader) je dnes základní součástí každého počítače, především díky masovému rozšíření speciálního formátu eletronických dokumentů PDF (Portable Document Formát). Volně dostupná verze Adobe Readeru umožňuje tyto soubory pouze prohlížet. Aplikace Adobe Reader umožňuje rychlé vyhledávání v textu, zabezpečení pomocí digitálního podpisu, tisk, zobrazení 3D náhledu a mnoho dalšího.


 
Adobe flash player
stáhnout

Adobe Flash Player

Přehrávač Adobe Flash Player je multiplatformní aplikační běhové prostředí založené na prohlížeči a určené pro prohlížení obsahově bohatých aplikací, obsahu a videa na různých obrazovkách a prohlížečích.
 
CCleaner
stáhnout

CCleaner

Užitečný nástroj pro odstranění nepotřebných souborů z pevného disku a vyčištění registrů od chybných či zbytečných záznamů. Aplikace po spuštění například vysype koš, vymaže historii a cookies soubory z internetových prohlížečů, smaže historii naposledy otevřených a spouštěných souborů, vymaže i další nepotřebné a nepoužívané systémové soubory a tím také optimalizuje rychlost systému.