Logo RAAB Computer
Menu

Internet

Internet bez omezení

Stabilní, rychlý a cenově výhodný internet s televizí a voláním

 

Informace a objednávky: tel.: 775 379 003, 777 777 419, e-mail: urban@raab.cz
Technická podpora (HOT-LINE): tel.: 774 379 541, e-mail: hotline@raab.cz


Proč internet od nás?


20 let zkušeností a 7500 zákazníků
Začalo to prodejem pc z vysokoškolských kolejí, pokračovalo internetovým připojením kamarádů a dnes jsme už "podnik" se 40 zěměstnanci, kteří pečují o 7500 zákazníků.
Poměr cena/výkon
Internetové tarify jsou nastaveny tak, aby jste čerpali vyšší rychlosti při nižší ceně ve srovnání s konkurencí. V ceníku jasně píšeme jaká je maximální a garantovaná rychlost.
Technická podpora a rychlý servis
Pokud máte pomalý nebo nedostupný internet neprodleně jej opravíme vzdáleně (přes přímý kontakt na technika) nebo k Vám zajedeme. Náš region neustále křižuje tucet raabovských aut.
IPTV součástí tarifů
Součástí rychlejších internetových tarifů je internetová televize. Máte zajištěnu kvalitu přenosu a nemusíte se bát změn cen.
Neustále vylepšujeme naši síť 
Rozšiřujeme optickou síť, posilňujeme stávající přípojné body (AP) a investujeme do nových. Velké procento našich tržeb putuje zpět do zkvalitňování RAAB sítě.
Vracíme peníze zpět do regionu
Podporujeme místní spolky a jejich akce. Tam, kde získáváme tržby z našich služeb, tam se snažíme poděkovat.
Hrajeme fér
Máme jednoduché smlouvy, neděláme experimenty s ceníky, dovoláte se přímo technikům (buď poradíme na dálku, nebo k Vám přijedeme).
Obce pokryté internetem

 

Bezuchov, Bílavsko, Blazice, Bořenovice, Břest, Brusné, Býškovice, Bystřice pod Hostýnem, Čechy, Chomýž, Chvalčov, Cvrčovice (u Zdounek), Dobrotice, Dolní Nětčice, Domaželice, Dřevohostice, Fryšták, Fryšták - Vítová, Fryšták - Žabárna, Hlinsko pod Hostýnem, Holešov, Horní Lapač, Horní Nětčice, Horní Újezd, Hulín, Jankovice, Karlovice, Količín, Komárno, Kostelec u Holešova, Křtomil, Kurovice, Lechotice, Libosváry, Lipová, Loukov, Ludslavice, Lukov, Lukoveček, Martinice, Míškovice, Mrlínek, Mysločovice, Nahošovice, Němčice, Oprostovice, Osíčko, Pacetluky, Podhradní Lhota, Přerov, Přestavlky, Přílepy, Prusinovice, Racková, Radkova Lhota, Radkovy, Radotín, Říkovice, Roštění, Rychlov, Rymice, Slavkov pod Hostýnem, Soběchleby, Stará Ves, Štípa, Třebětice, Tučapy u Holešova, Turovice, Vítonice, Vlkoš, Všetuly, Zahnašovice, Žalkovice, Žeranovice, Žopy

Hledat na webu