ElektrovýrobaNaše firma vyrábí vlastní elektrotechniku, kterou využívá jak pro vlastní účely, tak ji nabízí pro prodej. Všechny výrobky jsou uvedeny s koncovými cenami. Pro velkoodběratele a montážní firmy možnost individuálních cen.SKZ210 – Napájecí zdroj pro AP

SKZ201 – Napájecí zdroj určený pro odemykací systém RaabKey

Kompletní napájecí zdroj určený pro napájení odemykacího bezklíčového systémy RaabKey. Jde o nestabilizovaný zálohovaný napájecí zdroj 13V. Zdroj je zálohován 12V olověným bezúdržbovým akumulátorem. Nabíjecí proud akumulátoru je omezen na 2A. Na výstupu zdroje je relé, které zajišťuje odpojení zátěže při vybití akumulátoru a také zpožděné připojení zátěže po ustálení výstupního napětí. Při výpadku napájení je zařízení okamžitě napájeno z akumulátoru, bez časové prodlevy. Tento zdroj je umístěn společně s baterií 12V/12Ah do krabičky Gewiss 209.

Cena: 2 890,- Kč bez DPH
SKZ210 – Napájecí zdroj pro AP

stáhnout manuál (.doc)

SKZ210 – Napájecí zdroj pro AP

Kompletní napájecí zdroj pro Wifi zařízení, které umožňuje napájet až osm zařízení po UTP kabelech. Zdroj je zálohován gelovým olověným akumulátorem, který je schopen překlenou výpadek napájení v délce několika hodin (typická doba pro 4xRB411 je 7h). Doba nabití úplně vybitého akumulátoru je 6h (nabíjecí proud je omezen na 2A). Napájecí zdroj je osazen toroidním transformátorem s vysokou účinností, který se také vyznačuje vysokou spolehlivostí na rozdíl od spínaných zdrojů se zde „nemá co pokazit“.


Cena: 2 990,- Kč bez DPH
Napájecí zdroj NAP1351 13V 5A

stáhnout manuál (.pdf)

Napájecí zdroj NAP1351 13V 5A

Nestabilizovaný zálohovaný napájecí zdroj 13V. Zdroj je zálohován 12V olověným bezúdržbovým akumulátorem. Nabíjecí proud akumulátoru je omezen na 2A. Na výstupu zdroje je relé, které zajišťuje odpojení zátěže při vybití akumulátoru a také zpožděné připojení zátěže po ustálení výstupního napětí. Při výpadku napájení je zařízení okamžitě napájeno z akumulátoru, bez časové prodlevy.


Cena: 1 690,- Kč bez DPH
akumulátor 12V/7,2Ah 520,- Kč bez DPH
akumulátor 12V/12Ah 690,- Kč bez DPH
Napájecí zdroj s ovládáním zámku NP12S

stáhnout manuál (.doc)

Napájecí zdroj s ovládáním zámku NP12S

Napájecí zdroj je určen jako doplněk ke dveřním uzávěrám G.U Secury Automatic. Zdroj napájí dveřní uzávěru napětím 12V a dále se používá k jejímu ovládání. Jeho použití je nutné tam, kde stávající zdroj neposkytuje požadované napětí, případně výkon a také kde nelze připojit dveřní uzávěru přímo na stávající systém z důvodu rozdílného ovládání. Zdroj je přímo vybaven vstupem, který se zapojí místo starého elektrického zámku a dále svorkovnicemi pro připojení napětí 230V a uzávěru G.U Security.

Cena: 1 150,- Kč bez DPH

Napájecí zdroj NP12RFID

Napájecí zdroj NP12RFID

Napájecí zdroj je určen jako doplněk ke dveřním uzávěrám G.U Secury Automatic. Zdroj napájí dveřní uzávěru napětím 12V a dále se používá k jejímu ovládání. Jeho použití je nutné tam, kde stávající zdroj neposkytuje požadované napětí, případně výkon a také kde nelze připojit dveřní uzávěru přímo na stávající systém z důvodu rozdílného ovládání. Zdroj je přímo vybaven vstupem, který se zapojí místo starého elektrického zámku a dále svorkovnicemi pro připojení napětí 230V a uzávěru G.U Security. Oproti verzi NP12S nabízí připojení externích RFID čteček a USB kabelu pro programování.

Cena: 1 990,- Kč bez DPH
Odemykací bezklíčový systém Raabkey

reklamní leták (.pdf)


Odemykací bezklíčový systém Raabkey

Systém Raabkey se používá pro otevírání dveří bez klíčů - pomocí bezkontaktních čipových klíčenek. Po přiblížení klíčenky ke čtečce na vzdálenost cca 5 cm dojde k bezkontaknímu přečtení čísla uvnitř klíčenky a následnému otevření dveří pomocí elektrického zámku. Nabízíme několik variant provedení, například do zápustné krabičky (KU68) nebo zvonkových tabel Alcad.

Podrobné informace naleznete na stránkách www.raabkey.cz
POE5V – Poe adaptér 5V

stáhnout manuál (.doc)

POE5V – Poe adaptér 5V

Adaptér vhodný pro napájení zařízení po datovém síťovém kabelu, bez nutnosti přivést napájecí napětí k přístroji dalším samostatným kabelem. K napájení se využívají dva nepoužité páry ethernetového kabelu, napájecí páry jsou 4,5 (kladný pól) a 7,8 (záporný pól). Výstupní napětí je stabilizováno spínaným měničem a není závislé na délce kabelu ani na odběru zařízení.Cena: 399,- Kč bez DPHPOEINJ8 – Osminásobný pasivní PoE injektor

stáhnout manuál (.doc)

POEINJ8 – Osminásobný pasivní PoE injektor

Poe injektor je vhodný pro napájení až osmi zařízení. Do konektorů na jedné straně se připojují ethernetové porty bez napájení např. switch, na opačnou stranu se připojují zařízení využívají napájení po eth. kabelu. K napájení se využívají dva nepoužité páry ethernetového kabelu, napájecí páry jsou 4,5 (kladný pól) a 7,8 (záporný pól). Napájecí napětí se připojuje na šroubovací svorkovnici.Cena: 285,- Kč bez DPH
POEINJ2 – Dvojnásobný pasivní PoE injektor

stáhnout manuál (.doc)

POEINJ2 – Dvojnásobný pasivní PoE injektor

Poe injektor je vhodný pro napájení dvou zařízení. Do konektorů na jedné straně se připojují ethernetové porty bez napájení např. switch nebo anténu, na opačnou stranu se připojují zařízení využívající napájení po ethernetovém kabelu. Drátový konektor zapojený ve svorkovnici na obrázku není součástí dodávky.

Cena: 199,- Kč bez DPH