Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Logo RAAB Computer
Menu

Prodejna otevřena

Prodejna Bystřice pod Hostýnem otevřena

Máme otevřeno pondělí až pátek 9-17:00.

T: 571 892 000

E: obchod@raab.cz

 

E-shop RAAB

Máme nový e-shop s výpočetní technikou. Při vyzvednutí na prodejně ušetříte za dopravu a případný servis máte po ruce.

Doporučujeme mít zakliknuté "Pouze skladem".

 

Platba na rok = 1 měsíc zdarma

I letos Vám nabízíme možnost předplacení poplatků za internet na celý rok 2021. Pokud platbu pošlete do 31.1.2021 (můžete uhradit už dnes), získáte 1 měsíc připojení ZDARMA. Platbu ve výši 11násobku měsíčního poplatku můžete uhradit hotově na prodejně RAAB Computer v Bystřici pod Hostýnem nebo převodem na č.ú.: 277745267/0300. Dbejte prosím na přesné zadání částky a přiděleného variabilního symbolu (při nesrovnalostech Vám bude platba automaticky vrácena).

 

IPTV

U internetových tarifů s IPTV je v základní nabídce 87 programů (dříve 70) a to včetně programů Novy a Primy na všech zařízeních. Přehled novinek v IPTV.

Doporučujeme používat funkci zpětného přehrávání (tzv. timeshift) jako hlavní výhodu IPTV. Přes timeshift můžete sledovat jakýkoliv program, který byl vysílán až 7 dní zpětně. Funkci si můžete uhradit na libovolnou dobu za 99 Kč měsíčně.

Základní kvalita obrazu IPTV je v HD rozlišení s 25 snímky za vteřinu s nižším datovým tokem vhodným pro telefony, tablety, notebooky a počítače.
Pokud internetovou televizi sledujete na větších televizích (+43"), doporučujeme si dokoupit FullHD balíček pro nejvyšší rozlišení s 50 snímky za vteřinu a vysokým datovým tokem za 29 Kč měsíčně.

Hledat na webu