Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Logo RAAB Computer
Menu

Discovery, Epic Drama, BBC Earth v IPTV zdarma

Všem uživatelům IPTV v lednu 2024 bezplatně přinášíme tři promokanály: Discovery, Epic Drama, BBC Earth. Na své si tak přijdou zejména milovníci dokumentů, filmů a dobových seriálů.

 

Discovery nabízí například dokumentární sérii Zahrada: Komunita, nebo sekta?. V té záhadná komunita žijící mimo civilizační sítě, která se na TikToku stala virální kvůli tomu, že byla označena za sektu, poprvé nechává televizní kamery nakouknout do svého světa.

 

Na oblíbeném filmovém kanálu Epic Drama najdou sledující v lednu nový seriál Továrna na panenky. Ten nabízí strhující příběh o tom, co se stane, když se žena odváží vzít si to, co chce, ve světě, který by ji raději zabil, než aby jí to dovolil.

 

Z programu BBC Earth vybíráme Zmrazte strach s Wimem Hofem – šestidílnou sérii, ve které extrémní sportovec Wim Hof předvede při řadě jedinečných úkolů osmi celebritám, jak dovede chlad změnit navždy jejich životy a pomoci jim překonat strach.

Pro fanoušky dokumentů o přírodě doporučujeme sérii Velké malé cesty, která zachycuje skutečná dobrodružství šesti drobných zvířat při jejich cestě do neznáma – napříč deštnými pralesy, horami a mokřinami.

 

Hledat na webu