Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Logo RAAB Computer
Menu

Sledovanitv.cz - omluva a kompenzace

Balíček Filmbox zdarma na celý víkend

 

Vážení partneři,
velice nás mrzí středeční výpadek služby SledovaniTV. Chápeme, jak tento výpadek mohl negativně ovlivnit váš večer, proto bychom vám chtěli poděkovat za trpělivost a pochopení během této náročné situace. Výpadek trval od 17:30 do cca 18:50. Naše technické oddělení na odstranění výpadku začalo pracovat v řádu minut a akutní problém se nám povedlo odstranit – již kolem 18:00 začala služba fungovat prvním uživatelům, plně funkční byla v 18:50.
Již během středeční noci a v průběhu celého čtvrtka jsme intenzivně pracovali na nápravě situace a během analýz jsme objevili chybu v důležité komponentě systému. Tuto chybu se nám podařilo identifikovat a odstranit ji, což pomůže do budoucna podobným problémům předejít.

Jako omluvu za středeční události jsme všem uživatelům nastavili balíček Filmbox , který budete moci využívat zdarma až do neděle 23:59. To znamená víkend plný zábavy s 14 prémiovými kanály a videotékou s více než 200 filmy k okamžitému přehrání. Za středeční výpadek se ještě jednou upřímně omlouváme a děkujeme za vaše pochopení.

Vaše spokojenost zůstává naší prioritou, a budeme dál usilovat o to, abychom podobným situacím předcházeli.

 

Hledat na webu