Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Logo RAAB Computer
Menu

Epic Drama a Viasat History zdarma, Filmový balíček za 1 Kč

V září jsme do IPTV (která je součástí rychlejších internetových tarifů RAAB) zdarma přidali kanály Epic Drama a Viasat History.

 

Epic Drama potěší fanoušky výpravných dramat či adaptací klasických literárních děl. Filmy a seriály se dotýkají témat zločinu, záhad, politiky, boje o moc a historie. Vysílání je bez reklam 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Programovými tipy jsou historický dramatický seriál zasazený do období Německa 20. let 20. století House of promises či třídílná minisérie Des, která sleduje jeden z nejnechválněji proslulých případů v historii britského zločinu.

 

Na dokumentárním kanálu Viasat History zase dáváme do pozornosti snímek Iznik, zatopená záhada – dozvíte se více o odhalení nečekaných pozůstatků z dob byzantské říše.

 

IPTV RAAB akce září

 

Po celé září si budou moci uživatelé objednat Filmový balíček za 1 Kč na první měsíc ... lze uhradit pouze kartou na www.sledovanitv.cz přes záložku Obchod; pozor poté bude za standardní cenu 149 Kč; akci mohou využít pouze ti uživatelé, kteří tento balíček v minulosti nevyzkoušeli.

 

Balíček určený zejména pro filmové nadšence obsahuje 8 stanic: Cinemax, Cinemax 2, FilmBox, Film Europe, Film Europe +, CS Film, CS Horror a Epic Drama. Každý kanál nabízí svým sledujícím filmy jiného žánru. Na své si tak přijdou milovníci historických dramata, hollywoodských trháků, dechberoucích hororů, artových filmů i staré české klasiky.

 

IPTV RAAB Filmový akce

 

Hledat na webu