Kontakt



Na této stránce naleznete veškeré potřebné informace o naší dynamicky se rozvíjející firmě Raab Computer působící převážne ve Zlínském kraji.




Vedení firmy
Jméno Funkce Mobil VoIP E-mail
Ing. Ladislav Raab majitel   571 892 220 raab@raab.cz
Ing. Josef Šíp Ph.D. programátor     sip@raab.cz
 
Administrativa
Ing. Martin Koplík vedoucí obchodník 777 552 947 571 892 225 koplik@raab.cz
Bohumila Šimarová vedoucí účetní 776 769 622 571 892 224 simarova@raab.cz
Martina Mrázková administrativní pracovnice 777 777 419 571 892 224 mrazkova@raab.cz
Jitka Hluchá vedoucí skladu 774 379 542 571 892 228 hlucha@raab.cz
 
Internet
HOT LINE (8:00 - 18:00) technická podpora (servis) 774 379 541    
Radim Hermann správce internetové sítě 775 379 541 571 892 229 hermann@raab.cz
Miloš Hluchý správce internetové sítě 778 494 414   hluchy@raab.cz
Jakub Vojkůvka servis internetu u zákazníků 775 983 493   vojkuvka@raab.cz
Luděk Toman správce optické sítě 773 794 543   toman@raab.cz
Roman Filipec vedoucí technik 777 901 948   filipec@raab.cz
Jiří Urban pomocný technik 775 379 003   urban@raab.cz
Simon Tomaník pomocný technik     tomanik@raab.cz
Tomáš Vrubel pomocný technik     vrubel@raab.cz
 
Výpočetní technika
Bc. Miroslav Zavadil obchodník 775 379 542 571 892 000 zavadil@raab.cz
Roman Mlčák obchodník 777 694 408 571 892 230 mlcak@raab.cz
Lukáš Hrabal obchodník 774 379 540 571 892 000 hrabal@raab.cz
Jakub Trunec obchodník, servis PC 776 014 484 571 892 230 trunec@raab.cz
Richard Fabián IT specialista (servery, Pohoda) 608 733 765   fabian@raab.cz
Vladimír Kratinoha servis PC 774 707 047   kratinoha@raab.cz
Tomáš Maceška servis PC 608 495 136   maceska@raab.cz
Jiří Kobliha servis PC 777 360 579   kobliha@raab.cz
 
Satelitní a TV technika
Tomáš Procházka montáže antén a satelitů, rozvody STA, VoIP telefonie 774 379 543   prochazka@raab.cz
Michal Brázda technik 773 747 871   brazda@raab.cz
 
Slaboproudé elektroinstalace (domácí telefony, videotelefony, kamery)
Jiří Oral vedoucí technik 775 379 005   oral@raab.cz
René Nevrt pomocný technik 775 379 540   nevrt@raab.cz
Lucie Baranová elektromechanik   571 892 227 baranova@raab.cz
 
Externí obchodní zástupce
Ondřej Dresner externí obchodní zástupce 777 676 787   dresner@raab.cz
 
Internetové stránky / grafika / reklama
Ing. Libor Polešovský internetové stránky, grafika 732 875 770 571 892 227 polesovsky@raab.cz
Petr Dýšek web programátor   571 892 227 dysek@raab.cz


Tým Raab Computer

smaptrap@raab.cz