Kontakt



Na této stránce naleznete veškeré potřebné informace o naší dynamicky se rozvíjející firmě Raab Computer působící převážne ve Zlínském kraji.




Vedení firmy
Jméno Funkce Mobil VoIP E-mail
Ing. Ladislav Raab majitel   571 892 220 raab@raab.cz
Ing. Josef Šíp Ph.D. programátor     sip@raab.cz
 
Administrativa
Ing. Martin Koplík obchodní ředitel 777 552 947 koplik@raab.cz
Bohumila Šimarová vedoucí účetní 776 769 622 571 892 224 simarova@raab.cz
Bc. Michaela Podivinská administrativní pracovnice, fakturantka 777 777 419 571 892 224 podivinska@raab.cz
Hana Hurtová administrativní pracovnice 777 777 419 571 892 224 hurtova@raab.cz
Jitka Hluchá vedoucí skladu 774 379 542 571 892 228 hlucha@raab.cz
 
Internet
HOT LINE (8:00 - 18:00) technická podpora (servis) 774 379 541    
Radim Hermann správce internetové sítě 775 379 541 571 892 229 hermann@raab.cz
Miloš Hluchý správce internetové sítě 778 494 414   hluchy@raab.cz
Jakub Vojkůvka servis internetu u zákazníků 775 983 493   vojkuvka@raab.cz
Luděk Toman správce optické sítě 773 794 543   toman@raab.cz
Radek Sovadina montáž internetu u zákazníků 777 360 579   sovadina@raab.cz
Simon Tomaník pomocný technik     tomanik@raab.cz
Tomáš Vrubel pomocný technik     vrubel@raab.cz
Radim Dostál pomocný technik     dostal@raab.cz
 
Výpočetní technika
Bc. Miroslav Zavadil obchodník 775 379 542 571 892 000 zavadil@raab.cz
Roman Mlčák obchodník, servis výpočetní techniky 777 694 408 571 892 230 mlcak@raab.cz
Lukáš Hrabal obchodník 774 379 540 571 892 000 hrabal@raab.cz
Lukáš Pánek obchodník 773 261 293 571 892 230 panek@raab.cz
Richard Fabián IT specialista (servery, hosting) 608 733 765   fabian@raab.cz
Vladimír Kratinoha servis výpočetní techniky 774 707 047   kratinoha@raab.cz
Jiří Urban servis výpočetní techniky 775 379 003   urban@raab.cz
Ing. Tomáš Maceška servis výpočetní techniky 608 495 136   maceska@raab.cz
 
Satelitní a TV technika
Tomáš Procházka montáže antén a satelitů, rozvody STA, VoIP telefonie 774 379 543   prochazka@raab.cz
 
Slaboproudé elektroinstalace (domácí telefony, videotelefony, kamery)
Jiří Oral vedoucí technik 778 736 639   oral@raab.cz
Michael Hudaň vedoucí technik 775 379 005   hudan@raab.cz
René Nevrt pomocný technik 775 379 540   nevrt@raab.cz
Lucie Baranová elektromechanik   571 892 227 baranova@raab.cz
 
Obchodní zástupce
Ondřej Dresner obchodní zástupce 777 676 787   dresner@raab.cz
 
Internetové stránky / grafika / reklama
Ing. Libor Polešovský internetové stránky, grafika 732 875 770   polesovsky@raab.cz
Petr Dýšek web programátor     dysek@raab.cz
Tomáš Staněk web programátor     stanek@raab.cz


Tým Raab Computer

smaptrap@raab.cz