Kontakt



Na této stránce naleznete veškeré potřebné informace o naší dynamicky se rozvíjející firmě Raab Computer působící převážne ve Zlínském kraji.




Vedení firmy
Jméno Funkce Mobil VoIP E-mail ICQ
Ing. Ladislav Raab majitel   571 892 220 raab@raab.cz  
Ing. Josef Šíp Ph.D. programátor     sip@raab.cz  
 
Administrativa
Ing. Martin Koplík vedoucí obchodník 777 552 947 571 892 225 koplik@raab.cz  
Bohumila Šimarová vedoucí účetní 776 769 622 571 892 224 simarova@raab.cz  
Martina Mrázková administrativní pracovnice 777 777 419 571 892 224 mrazkova@raab.cz  
Jitka Hluchá vedoucí skladu 774 379 542 571 892 228 hlucha@raab.cz  
 
Výpočetní technika
Bc. Miroslav Zavadil obchodník 775 379 542 571 892 000 zavadil@raab.cz  
Roman Mlčák obchodník 777 694 408 571 892 230 mlcak@raab.cz  
Lukáš Hrabal obchodník 774 379 540 571 892 000 hrabal@raab.cz  
Jakub Trunec obchodník, servis PC 776 014 484 571 892 230 trunec@raab.cz  
Richard Fabián IT specialista 608 733 765   fabian@raab.cz  
Vladimír Kratinoha servis PC 774 707 047   kratinoha@raab.cz  
Tomáš Maceška servis PC 608 495 136   maceska@raab.cz  
Jiří Kobliha servis PC 777 360 579   kobliha@raab.cz  
 
Satelitní a TV technika
Tomáš Procházka montáž satelitů, VoIP telefonie, rozvody STA, Digitalizace 774 379 543   prochazka@raab.cz  
 
Internet
Radim Hermann správce internetové sítě, obchodník internetu 775 379 541 571 892 229 hermann@raab.cz icq227389305
Miloš Hluchý servis internetu u zákazníků 774 379 541   hluchy@raab.cz icq125021336
Jakub Vojkůvka správce optické sítě 775 983 493   vojkuvka@raab.cz icq231120996
René Nevrt slaboproudé rozvody 775 379 540   nevrt@raab.cz  
Jiří Oral slaboproudé rozvody 775 379 005   oral@raab.cz  
Luděk Toman internetový technik 773 794 543   toman@raab.cz  
Tomáš Pečínka montáž internetu u nových zákazníků 774 707 037   pecinka@raab.cz  
Jiří Urban pomocný technik 775 379 003   urban@raab.cz  
Roman Filipec pomocný technik     filipec@raab.cz  
Simon Tomaník pomocný technik     tomanik@raab.cz  
Ladislav Hojgr pomocný technik     hojgr@raab.cz  
 
Externí obchodní zástupce
Ondřej Dresner externí obchodní zástupce 777 676 787   dresner@raab.cz icq355326539
 
Internetové stránky / grafika / reklama
Ing. Libor Polešovský internetové stránky, grafika 732 875 770 571 892 227 polesovsky@raab.cz  
Petr Dýšek web programátor   571 892 227 dysek@raab.cz  


TÝM FIRMY RAAB COMPUTER
Tým Raab Computer